Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 25.9.2018
Nepřítomné třídy01234567891011121314
I4.EEEEEEEEE
I3.EEEEEEEEEE
P4.AEEEEEEEEE
P4.BEEEEEEEEE
Nepřítomní učitelé01234567891011121314
Ansorge Petr(L)....
Drechsler Jan(E)Mká..Kor-KiáKiá-....
Kračmar Miroslav(E)....--Njd..--
Kračmarová Alena(E)--....-......
Mayer Stanislav(Dov)--....
Milý Matěj(Dov)....BváŠteMká---
Růžička Jaromír(E)..Kor-Kiá---....
Struna Michal(E)-Roá..Bok-----
Vitouš Karel(E)....-----....
Zelená Eva(E)......--......-
Místnosti mimo provoz01234567891011121314
U2JinýJinýJinýJinýJiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Bobek Vladimír4. hodsupl. (Str E)POSP1.A(2104)za odpadlou
5. hododpadáSTPP4.B
6. hododpadáSTPP4.B
Büchlerová Elena2. hodsupl. (Mlý Dov)ANJP3.A (anj1)(J2)za odpadlou
5. hododpadáANJP4.A (Anj1)
6. hododpadáANJP4.A (Anj1)
Janata Jaroslav2. hodvýměna >>STKP2.Ana 26.9. 3. hod
3. hododpadáSTKI4. (sk1)
4. hododpadáSTKI4. (sk1)
8. hododpadáSTKP4.A
9. hododpadáSTKP4.A
Jermanová Michaela2. hodvýměna <<ARUP2.A(U1)z 26.9. 3. hod
2. hododpadáARUP4.A
4. hodpřesun <<ODKP1.C(3204)z 6. hod
6. hodpřesun >>ODKP1.Cna 4. hod
Kittelová Kateřina1. hododpadáEKOI3.
4. hodsupl. (Ržk E)EKOP3.B(2305)za odpadlou
4. hododpadáEKOP4.B
5. hodspojeno (Dre E)PPSI2. (1sk)(V5b)
6. hodspojeno (Dre E)PPSI2. (1sk)(V5b)
Kobr Jan2. hodsupl. (Ržk E)CJLI2.(2206)za odpadlou
2. hododpadáCJLI3.
3. hodsupl. (Dre E)CJLP3.A(2306)za odpadlou
3. hododpadáCJLP4.B
4. hododpadáOBNP4.A
6. hododpadáOBNI3.
9. hododpadáOBNP4.B
Roučková Blanka2. hodsupl. (Str E)FYZP1.C (GI)+(2205)za odpadlou
3. hododpadáGZSI3.
4. hododpadáGEOI3.
Nejedlý Petr5. hodsupl. (Kčm E)POSP2.A(2303)za odpadlou
5. hododpadáTEVI4. (Chl)
6. hododpadáTEVI4. (Chl)
7. hodpřesun <<TEVG1. (Chl)+(Tv)z 9. hod
9. hodpřesun >>TEVG1. (Chl)+na 7. hod
Macháčková Alena1. hodsupl. (Dre E)ANJP3.A(2306)za odpadlou
4. hodsupl. (Mlý Dov)ANJP1.B (ANJ1)(J2)za odpadlou
5. hododpadáANJP4.A (Anj2)
6. hododpadáANJP4.A (Anj2)
Říhová Michaela5. hodpřesun <<POSP1.B(2105)z 8. hod
8. hodpřesun >>POSP1.Bna 5. hod
Štěpánek Jan1. hododpadáPDSI4. (sk2)
2. hododpadáPDSI4. (sk2)
3. hodspojeno (Mlý Dov)ANJP1.A (ANJ1)(2104)
Změny v rozvrzích tříd:
G1.2. hodFYZGI(2205)suplujeRoučková Blanka(Str)
7. hodTEVChl(Tv)přesun <<Nejedlý Petrz 9. hod
9. hodTEVChlpřesun >>na 7. hod
P1.C2. hodFYZGI(2205)suplujeRoučková Blanka(Str)
3. hodPPSodpadá(Mar)
4. hodODK(3204)přesun <<Jermanová Michaelaz 6. hod
4. hodPPSodpadá(Mar)
6. hodODKpřesun >>na 4. hod
7. hodTEVChl(Tv)přesun <<Nejedlý Petrz 9. hod
9. hodTEVChlpřesun >>na 7. hod
I2.2. hodCJL(2206)suplujeKobr Jan(Ržk)
5. hodPPS1sk(V5b)spojíKittelová Kateřina(Dre)
6. hodPPS1sk(V5b)spojíKittelová Kateřina(Dre)
8. hodCAD2skodpadá(Are)
8. hodCAD1skodpadá(Dre)
9. hodCAD2skodpadá(Are)
9. hodCAD1skodpadá(Dre)
I4.1.-9. hod Exkurze
P1.A3. hodANJANJ1(2104)spojíŠtěpánek Jan(Mlý)
4. hodPOS(2104)suplujeBobek Vladimír(Str)
P1.B4. hodANJANJ1(J2)suplujeMacháčková Alena(Mlý)
5. hodPOS(2105)přesun <<Říhová Michaelaz 8. hod
6. hodDEGsk1odpadá(Kmá)
6. hodDEGsk2odpadá(Zná)
7. hodDEGsk1odpadá(Kmá)
7. hodDEGsk2odpadá(Zná)
8. hodPOSpřesun >>na 5. hod
9. hodFYZodpadá(Ržk)
P2.A2. hodARU(U1)výměna <<Jermanová Michaelaz 26.9. 3. hod
2. hodSTKvýměna >>na 26.9. 3. hod
5. hodPOS(2303)suplujeNejedlý Petr(Kčm)
6. hodINSodpadá(Kčm)
8. hodSMEodpadá(Kmá)
P3.A1. hodANJ(2306)suplujeMacháčková Alena(Dre)
2. hodANJanj1(J2)suplujeBüchlerová Elena(Mlý)
3. hodCJL(2306)suplujeKobr Jan(Dre)
P3.B1. hodCAD2skodpadá(Vtš)
2. hodCAD2skodpadá(Vtš)
4. hodEKO(2305)suplujeKittelová Kateřina(Ržk)
8. hodCAD1skodpadá(Vtš)
9. hodCAD1skodpadá(Vtš)
I3.0.-9. hod Exkurze
P4.A1.-9. hod Exkurze
P4.B1.-9. hod Exkurze