Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 23.5.2019
Nepřítomné třídy01234567891011121314
G1.PRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJiný
P1.CPRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJiný
I2.JinýPRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJinýJinýJinýJinýJinýJinýJiný
P1.AJinýPRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJinýJiný
P1.BJinýPRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJinýJiný
P2.AJinýPRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJinýJiný
P2.BJinýPRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJinýJiný
P3.AEEEEEEJinýJinýJiný
P3.BTKTKTKTKTKTKJinýJinýJiný
I3.PRXPRXPRXPRXPRXPRXJinýJinýJiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Bobek Vladimír3. hododpadáSTPI4.zrušeno
5. hododpadáSTPP4.Bzrušeno
Büchlerová Elena1. hododpadáANJP1.B (ANJ2)
3. hododpadáANJG1. (GIa2)+
4. hododpadáANJP3.B (anj)
8. hododpadáANJP4.A (Anj1)zrušeno
Drapák Michal0. hododpadáICTP1.A (ANJ2)
4. hododpadáICTP1.C
5. hododpadáICTP1.C
6. hododpadáICTP1.A (ANJ2)
8. hododpadáICTP1.A (ANJ1)
9. hododpadáICTP1.A (ANJ1)
Drechsler Jan4. hododpadáSMEP3.A
6. hododpadáSTKP3.A
7. hododpadáSMEI2.
8. hododpadáSTKP4.Bzrušeno
Janata Jaroslav1. hododpadáSMEP3.B
3. hododpadáSMEP3.B
4. hododpadáSTKI4.zrušeno
5. hododpadáSTKI4.zrušeno
6. hododpadáSTKP4.Azrušeno
Jermanová Michaela2. hododpadáODKP2.A
4. hododpadáARUP2.B
5. hododpadáODKP2.B
6. hododpadáARUP4.Bzrušeno
Kobr Jan2. hododpadáCJLP2.B
3. hododpadáCJLP4.Bzrušeno
5. hododpadáCJLP1.B
Kračmar Miroslav1. hododpadáDOSI4.zrušeno
2. hododpadáSTSI3.
3. hododpadáMVSI3.
5. hododpadáDOSI3.
6. hododpadáMVSI4.zrušeno
8. hododpadáPDSI3. (1sk)
9. hododpadáPDSI3. (1sk)
Kračmarová Alena1. hododpadáSTKI3.
2. hododpadáDEGP1.A (sk1)
3. hododpadáDEGP1.A (sk1)
4. hododpadáSMEI3.
Kuthanová Miloslava8. hododpadáDEJP1.C (GI)+
9. hododpadáDEJP1.B
Roučková Blanka2. hododpadáGEOP3.B
3. hododpadáGEOI2.
4. hododpadáICTG1.
5. hododpadáICTG1.
6. hododpadáFYZP1.C (GI)+
Mayer Stanislav1. hododpadáPPSP4.B (sk1)zrušeno
2. hododpadáPPSP4.B (sk1)zrušeno
Milý Matěj1. hododpadáANJP1.B (ANJ1)
2. hododpadáANJI2. (2Aj)
3. hododpadáANJP2.B (aj2)
4. hododpadáANJP3.B (anjs)
5. hododpadáANJP3.A (anj1)
6. hododpadáANJP1.A (ANJ1)
Mizera Roman1. hododpadáCADP3.A (2sk)
2. hododpadáCADP3.A (2sk)
3. hododpadáPPSP4.A (sk1)zrušeno
4. hododpadáPPSP4.A (sk1)zrušeno
5. hododpadáPPSP4.A (sk1)zrušeno
7. hododpadáPOSP2.B
8. hododpadáCADP3.A (1sk)
9. hododpadáCADP3.A (1sk)
Müller Martin3. hododpadáTEVP1.B (Chl)
4. hododpadáTEVP1.B (Chl)
5. hododpadáTEVP3.B (Chl)
6. hododpadáTEVP3.B (Chl)
8. hododpadáTEVP2.B (Chl)
9. hododpadáTEVP2.B (Chl)
Nejedlý Petr0. hododpadáTEVP2.B (Dív)+
1. hododpadáTEVP2.B (Dív)+
Macháčková Alena3. hododpadáANJP1.C (GIa1)+
5. hododpadáANJP3.A (anj2)
6. hododpadáANJI3. (1anj)
8. hododpadáANJP4.A (Anj2)zrušeno
Počerová Lenka1. hododpadáMATG1. (GI)+
2. hododpadáMATG1. (GI)+
3. hododpadáMATP3.A
4. hododpadáMATP2.A
5. hododpadáMATP1.A
8. hododpadáMATI4.zrušeno
Růžička Jaromír4. hododpadáMATP4.Bzrušeno
6. hododpadáMATP1.B
8. hododpadáFYZP1.B
Říhová Michaela6. hododpadáCADP2.A (2sk)
Struna Michal1. hododpadáCJLP4.Azrušeno
2. hododpadáCJLI4.zrušeno
4. hododpadáCJLP1.A
5. hododpadáCJLP2.A
8. hododpadáOBNP3.B
9. hododpadáOBNI4.zrušeno
Šrůtek Vítězslav2. hododpadáSTMP1.B
Štěpánek Jan1. hododpadáANJP1.A (ANJ2)
2. hododpadáANJI2. (1Aj)
3. hododpadáANJP2.B (aj1)
8. hododpadáPDSI3. (2sk)
9. hododpadáPDSI3. (2sk)
Tögelová Klára2. hododpadáPOSP4.Azrušeno
3. hododpadáPPSP4.A (sk2)zrušeno
4. hododpadáPPSP4.A (sk2)zrušeno
5. hododpadáPPSP4.A (sk2)zrušeno
Vitouš Karel1. hododpadáPPSP4.B (sk2)zrušeno
2. hododpadáPPSP4.B (sk2)zrušeno
3. hododpadáPOSP2.A
6. hododpadáCADP2.A (1sk)
8. hododpadáPOSP2.A
9. hododpadáPOSP2.A
Zelená Eva2. hododpadáDEGP1.A (sk2)
3. hododpadáDEGP1.A (sk2)
4. hododpadáDEGI2.
5. hododpadáDEGI2.
Změny v rozvrzích tříd:
G1.1.-6. hod Praxe
8.-9. hod Jiný dův.
P1.C1.-6. hod Praxe
8.-9. hod Jiný dův.
I2.1.-6. hod Praxe
0., 7.-14. hod Jiný dův.
I4.1. hodDOSodpadá(Kčm)
2. hodCJLodpadá(Str)
3. hodSTPodpadá(Bok)
4. hodSTKodpadá(Jnt)
5. hodSTKodpadá(Jnt)
6. hodMVSodpadá(Kčm)
8. hodMATodpadá(Prá)
9. hodOBNodpadá(Str)
P1.A1.-6. hod Praxe
0., 7.-9. hod Jiný dův.
P1.B1.-6. hod Praxe
0., 7.-9. hod Jiný dův.
P2.A1.-6. hod Praxe
0., 7.-9. hod Jiný dův.
P2.B1.-6. hod Praxe
0., 7.-9. hod Jiný dův.
P3.A1.-6. hod Exkurze
7.-9. hod Jiný dův.
P3.B1.-6. hod Těl.kurz
7.-9. hod Jiný dův.
I3.1.-6. hod Praxe
7.-9. hod Jiný dův.
P4.A1. hodCJLodpadá(Str)
2. hodPOSodpadá(Tgá)
3. hodPPSsk2odpadá(Tgá)
3. hodPPSsk1odpadá(Mzr)
4. hodPPSsk2odpadá(Tgá)
4. hodPPSsk1odpadá(Mzr)
5. hodPPSsk2odpadá(Tgá)
5. hodPPSsk1odpadá(Mzr)
6. hodSTKodpadá(Jnt)
8. hodANJAnj1odpadá(Bvá)
8. hodANJAnj2odpadá(Mká)
P4.B1. hodPPSsk1odpadá(Mar)
1. hodPPSsk2odpadá(Vtš)
2. hodPPSsk1odpadá(Mar)
2. hodPPSsk2odpadá(Vtš)
3. hodCJLodpadá(Kor)
4. hodMATodpadá(Ržk)
5. hodSTPodpadá(Bok)
6. hodARUodpadá(Jrá)
8. hodSTKodpadá(Dre)