Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 21.9.2017
Nepřítomné třídy01234567891011121314
I3.EEEEEEEEE
P3.AEEEEEEEEE
P3.BEEEEEEEEE
Nepřítomní učitelé01234567891011121314
Bobek Vladimír(E)..---Str..-..
Kračmar Miroslav(Sl)..TkáKorKmá---....
Růžička Jaromír(Sl)-....-JráJnt-..-
Zelená Eva(Sl)-KmáNeáKor-..--..
Změny v rozvrzích učitelů:
Büchlerová Elena2. hododpadáANJI3. (AnjS)+
5. hododpadáANJP3.A (Anj1)
Drechsler Jan1. hodpřesun <<PPSI1.(Ra)z 8. hod
2. hodpřesun <<PPSI1.(Ra)z 9. hod
8. hodpřesun >>PPSI1.na 1. hod
9. hodpřesun >>PPSI1.na 2. hod
Janata Jaroslav3. hodpřesun <<POSP2.B(2305)z 9. hod
4. hododpadáSMEP3.A
6. hodsupl. (Ržk Sl)POSP2.B(2306)za odpadlou
9. hodpřesun >>POSP2.Bna 3. hod
Jermanová Michaela5. hodsupl. (Ržk Sl)ARUP2.B(2306)za odpadlou
5. hododpadáARUP3.B
Kobr Jan1. hododpadáCJLI1.zrušeno
3. hodsupl. (Kčm Sl)CJLI2.(3203)za odpadlou
4. hodsupl. (Zná Sl)CJLI1.(2206)za odpadlou
6. hododpadáCJLP3.B
9. hododpadáOBNP3.B
Kračmarová Alena2. hodsupl. (Zná Sl)POSP1.B(2202)za odpadlou
3. hododpadáSMEP3.B
4. hodsupl. (Kčm Sl)SMEI2.(3203)za odpadlou
4. hododpadáSMEP3.B
Roučková Blanka1. hododpadáGEOP3.A
8. hododpadáGEOP3.A (sk2)
9. hododpadáGEOP3.A (sk2)
Milý Matěj2. hododpadáANJP3.B (Anj1)
Mizera Roman8. hododpadáCADP3.A (sk1)
9. hododpadáCADP3.A (sk1)
Müller Martin4. hododpadáTEVI3. (Chl)
5. hododpadáTEVI3. (Chl)
Neumannová Jitka2. hododpadáANJI3. (Anj1)
3. hodsupl. (Zná Sl)FYZI1.(2206)za odpadlou
5. hododpadáANJP3.A (Anj2)
Struna Michal3. hododpadáCJLI3.
5. hodsupl. (Bok E)CJLS4.A(3302)za odpadlou
8. hododpadáOBNI3.
9. hododpadáCJLI3.
Tomášková Klára2. hodsupl. (Kčm Sl)POSP2.A(2306)za odpadlou
2. hododpadáPOSP3.A
3. hododpadáPOSP3.A
Změny v rozvrzích tříd:
I1.1. hodPPS(Ra)přesun <<Drechsler Janz 8. hod
1. hodCJLodpadá(Kor)
2. hodPPS(Ra)přesun <<Drechsler Janz 9. hod
2. hodMATodpadá(Ržk)
3. hodFYZ(2206)suplujeNeumannová Jitka(Zná)
4. hodCJL(2206)suplujeKobr Jan(Zná)
8. hodPPSpřesun >>na 1. hod
9. hodPPSpřesun >>na 2. hod
I3.1.-9. hod Exkurze
P1.B2. hodPOS(2202)suplujeKračmarová Alena(Zná)
P2.A2. hodPOS(2306)suplujeTomášková Klára(Kčm)
9. hodFYZodpadá(Zná)
P2.B3. hodPOS(2305)přesun <<Janata Jaroslavz 9. hod
3. hodMATodpadá(Ržk)
5. hodARU(2306)suplujeJermanová Michaela(Ržk)
6. hodPOS(2306)suplujeJanata Jaroslav(Ržk)
8. hodFYZodpadá(Ržk)
9. hodPOSpřesun >>na 3. hod
I2.3. hodCJL(3203)suplujeKobr Jan(Kčm)
4. hodSME(3203)suplujeKračmarová Alena(Kčm)
8. hodPPSodpadá(Kčm)
9. hodPPSodpadá(Kčm)
P3.A1.-9. hod Exkurze
P3.B1.-9. hod Exkurze
S4.A5. hodCJL(3302)suplujeStruna Michal(Bok)