Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 30.6.2017
Nepřítomné třídy01234567891011121314
G3.THTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
I2.THTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
P1.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
P1.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
P1.CTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
P2.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
P2.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
S4.AMMMMMMMMMMMMMMM
S4.BMMMMMMMMMMMMMMM
S4.CMMMMMMMMMMMMMMM
S3.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
S3.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
Změny v rozvrzích učitelů:
Bobek Vladimír2. hododpadáEKOS4.B
6. hododpadáSTPS4.B
Büchlerová Elena1. hododpadáANJI2. (AnjS)+
2. hododpadáANJP2.A (Anj2)
3. hododpadáANJP1.B (anj)
4. hododpadáANJP1.A (anj1)
5. hododpadáANJS4.B (ajs)+
6. hododpadáANJG3.
Cikl Radek0. hododpadáTEVP1.C (Dív)+
1. hododpadáTEVP1.C (Dív)+
Drapák Michal5. hododpadáICTP1.C (1sk)
6. hododpadáICTP1.C (1sk)
Drechsler Jan2. hododpadáSTKS4.C
3. hododpadáSTKS4.C
4. hododpadáKOCS4.C (sk1)
5. hododpadáKOCS4.C (sk1)
6. hododpadáKOCS4.C (sk1)
Janata Jaroslav2. hododpadáSMES3.A
4. hododpadáKOCS4.C (sk2)
5. hododpadáKOCS4.C (sk2)
6. hododpadáKOCS4.C (sk2)
Jermanová Michaela3. hododpadáARUI2.
4. hododpadáARCS3.A
Kobr Jan1. hododpadáCJLS3.B
3. hododpadáCJLS4.B
5. hododpadáOBNS3.B
Kračmar Miroslav2. hododpadáNABP2.B
4. hododpadáPPSI2.
5. hododpadáPPSI2.
Kuthanová Miloslava4. hododpadáGEVG3.
5. hododpadáMAPG3.
Roučková Blanka1. hododpadáGISG3.
2. hododpadáGISG3.
3. hododpadáGISG3.
5. hododpadáGEOP2.B
6. hododpadáGEOS3.A
Milý Matěj1. hododpadáANJP2.B (Anj1)
3. hododpadáANJP1.C (anjs)+
4. hododpadáDEJP1.C
5. hododpadáANJS4.A (anj)
6. hododpadáDEJP1.B
Mizera Roman2. hododpadáPOSP1.A
6. hododpadáCADP2.A (sk2)
Müller Martin5. hododpadáTEVP1.A (Chl)
6. hododpadáTEVP1.A (Chl)
Nejedlý Petr2. hododpadáSTMP1.C
3. hododpadáTEVS3.B (Chl)
4. hododpadáTEVS3.B (Chl)
Neumannová Jitka1. hododpadáANJI2. (Anj1)
2. hododpadáANJP2.A (Anj1)
3. hododpadáANJP1.C (anj)
4. hododpadáANJP1.A (anj2)
5. hododpadáANJS4.B (anj)
Počerová Lenka1. hododpadáMATS3.A
2. hododpadáMATI2.
3. hododpadáMATS4.A
4. hododpadáMATS4.B
6. hododpadáMATS3.B
Růžička Jaromír2. hododpadáFYZP1.B
3. hododpadáDEGP2.B
4. hododpadáDEGP2.B
5. hododpadáMATP1.B
Struna Michal2. hododpadáCJLS4.A
3. hododpadáCJLP2.A
4. hododpadáCJLP1.B
5. hododpadáCJLS3.A
6. hododpadáOBNS4.A
Tomášková Klára1. hododpadáPOSP2.A
2. hododpadáPOSS3.B
Vitouš Karel3. hododpadáPOSS3.A
4. hododpadáPOSS4.A
6. hododpadáCADP2.B (sk2)
Zelená Eva3. hododpadáMATP1.A
4. hododpadáDEGP2.A
5. hododpadáDEGP2.A
6. hododpadáFYZI2.
Změny v rozvrzích tříd:
G3.0.-14. hod Třídnická hodina
I2.0.-14. hod Třídnická hodina
P1.A0.-14. hod Třídnická hodina
P1.B0.-14. hod Třídnická hodina
P1.C0.-14. hod Třídnická hodina
P2.A0.-14. hod Třídnická hodina
P2.B0.-14. hod Třídnická hodina
S4.A0.-14. hod Maturita
S4.B0.-14. hod Maturita
S4.C0.-14. hod Maturita
S3.A0.-14. hod Třídnická hodina
S3.B0.-14. hod Třídnická hodina